Joe

nikdy nekončící cesta

Joe

Je cestovní deník s magnety, vyměnitelnými složkami papírů u některých typů je součástí desek i flash disk s 32 GB pamětí. Díky magnetům se nám podařila analogová revoluce. A to ta že vaše tužka či pero nemusí být kovové, aby drželo se sešitem během přepravy. Tužku jednoduše zacvaknete mezi desky. Pero se schová a nepřekáží vám během manipulace či uložení ve vašem zavazadle. Cestovní deník Joe je vyroben ručně. Vyrobeno ve dvou velikostech.

Joe

Joe Hloucha byl český cestovatel .

Desky chytají časem jedinečnou patinu.

Desky jsou vyrobeny z kvalitní archivní lepenky, která se používá při ukládání vzácných knih a tisků. Samotné listy jsou z trvanlivého archivního papíru, jenž zaručí stálost a neměnnost vašich záznamů.

Sešit není  prošitý, má tři vyměnitelné složky. Desky a listy jsou spojeny téměř neviditelně matnou strunou. Za strunu si lze založit peníze , máte tak jednoduše vše pohromadě. Tento technologický skvost vám umožní listy ze sešitu libovolně vytahovat a opět je vracet, a tak můžete mít všechny strany vedle sebe či různě obměňovat jejich pořadí, dále pak vkládat nové listy a po dokončení si více deníků či složek svázat v jeden celek.

Kontakt

Atelier Bozduganov
Jan Klimeš 
tel: 605 145 202‬

instagram: @atelier_bozduganov info@bozduganov.com